baza-nurkowa-3Czy nurkowanie kojarzy nam się tylko z tym, że trzeba mieć specjalistyczny sprzęt i ubranie i zanurzyć się na sporą głębokość w nie zawsze ciepłej i przyjemnej wodzie? Jeżeli tak to mamy błędny obraz tej dyscypliny.

Obecnie w bazie nurkowej, a nie brakuje ich na terenie całego kraju, możemy odbyć liczne szkolenia na różne stopnie i zdać tam również konieczny egzamin. Baza nurkowa to miejsce, gdzie organizowane są imprezy dla miłośników nurkowania, można oddać swój sprzęt do serwisu, a także wziąć udział w ciekawych wyjazdach, nawet zagranicznych, aby zbadać dna morskie i nie tylko. Jeżeli więc ktoś szuka przygody, a jednocześnie wyśmienicie czuje się w wodzie to nie powinien zwlekać tylko odszukać ciekawej bazy nurkowej w swojej okolicy, a tych z pewnością nie brakuje.
Baza nurkowa może być naszym punktem wyjściowym jeżeli chodzi o naukę i szlifowanie tej niełatwej umiejętności jaką jest nurkowanie. Spotkamy tam również ludzi życzliwych i uprzejmych, którzy będą służyli nam radą i doświadczeniem.