rp_sport28.jpgZimą większość osób preferuje siedzący tryb życia. Zamykamy się w swoich domach i czekamy, aż śnieg w końcu stopnieje. Jednak taki czas również możemy wspaniale wykorzystać. Zróbmy to w aktywny sposób.

Aktywność fizyczna to przecież nie tylko sport. Możemy się ruszać w zupełnie inny, znacznie ciekawszy sposób. A zima nam to właśnie umożliwia. Powróćmy więc do czasów dzieciństwa i wyciągnijmy ze swojej piwnicy stare, zakurzone sanki. Wyruszmy z nimi na pierwszą przejażdżkę. Na pewno w swojej okolicy mamy parki, w których znajdziemy górki idealne do zjazdów. Wybierzmy się do takich miejsc razem z całą rodziną i dziećmi. W końcu nie tylko maluchy mogą bawić się na sankach. A jeśli taka jazda nie będzie nam wystarczać, zabierzmy ze sobą zwykłe worki na śmieci. To na nich zjeżdżanie będzie najprzyjemniejsze,

Dzięki takiej aktywności fizycznej nawet zima przestanie już być taka straszna. Będziemy więc mogli zachować świetną formę o każdej porze roku. Aktywność przy okazji przyniesie nam mnóstwo, świetnej zabawy.