W ofercie Olimpu narty znajdziecie propozycje spędzenia narciarskiego urlopu w najciekawszym górach i miejscach świata. Olipm snowboardgwarantuje pełen zakres usług. Usługi te dotyczą transportu z Polski fajnymi autokarami lub samolotami. Olimp narciarstwo gwarantuje zakwaterowanie w miłych hotelach z doskonałym wyżywieniem. Dla swoich klientów ma również apartamenty; snowboard.

Olimp Alta Badia oferuje Ci słońce wschodzące ponad czerwono połyskującymi skałami; Kronplatz…W ciągu dnia słonce przesuwa się powoli nad zaśnieżonymi zboczami; Monte Rosa…Wszystko to zobaczyć możesz w Alpach albo w Dolomitach. A wszystkie te niezapomniane i cudowne wrażenia da Ci olimp Cortina.

Olimp narty w Alpach jest firmą, która obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane od kilkunastu do nawet kilkuset osób. Dla indywidualnych klientów Olipm Alta Badia ma bogatą propozycje.

Olimp Alta Badia to idealna i dostępna dla wszystkich oferta ciekawego spędzenia zimowych ferii. Zaskakująco niskie i atrakcyjne ceny oraz fachowa obsługa to szczególne zalety firmy Olimp Kronplatz.

Dodatkowo Olimp narty i snowboard dla własnych klientów ma również zniżkowe ceny ski-passów. Bezpieczną podróż i ciekawe wrażenia zapewniają doświadczeni piloci i rezydenci. Olimp narciarstwo gwarantuje sprawdzoną kadrę wychowawców i doświadczony zespół pracowników. Czuwają oni nad niezapomnianym urlopem.