Football to gra zespołowa, najpopularniejsza na świecie dyscyplina sportu. Jest dyscyplina olimpijską od ponad 100lat. spotkaniu piłkarskim uczestniczą dwie rywalizujące ze sobą drużyny. Celem gry jest umieszczenie piłki w bramce przeciwnika. Zwycięża zespół, która w regulaminowym czasie gry zdobędzie więcej goli. Mecze piłkarskie odbywają się na prostokątnym, pokrytym murawą boisku.

Drużyna składa się z jedenastu piłkarzy. Wśród nich wyróżniamy bramkarza, obrońców, pomocników i napastników. Bramkarz jest jedynym zawodnikiem, który może dotykać piłkę rękami, jednak jedynie we własnym polu karnym.

Gra piłkarska polega na utrzymywaniu się w posiadaniu piłki tak, aby nie weszła ona w posiadanie drużyny przeciwnej, na podaniach piłki nogą lub głową, nigdy ręką do partnera z zespołu a następnie kopnięciu jej do bramki przeciwnika. Piłkarze, którzy nie są w posiadaniu piłki, starają się biegać po boisku, próbując znaleźć się na pozycjach ułatwiających wymianę piłki pomiędzy graczami własnego zespołu, a jednocześnie utrudniających grę drużynie przeciwnej.

Serwis Go-All.Info prezentuje najpiękniejsze gole z krajowych i zagranicznych stadionów. Często aktualizowane filmy pokazujące bramki zarówno krajowych gwiazd jak i zachodnich graczy. Tylko u nas skróty meczów natychmiast po ich zakończeniu. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego forum dyskusyjnego.