Nauczyciele - Zespół Szkół w Przedmieściu Dubieckim

Idź do spisu treści

Menu główne:

Nauczyciele

Z historii szkoły w Drohobyczce

DYREKTORZY
1. Karol Jakubowski  1893 - 1907
2. M. Ukleja  1907 - 1908
3. Zygmunt Zapałowicz  1908 - 1925
4. Leonard Kulon   1925 - 1937
5. Bazyli Łaska  1937 - 1939
6. Wojciech Malec   1939 - 1945
7. Franciszek Borkowski   1945 - 1963
8. Danuta Bal   1960
9. Adolf Urbaniak   1963 - 1965
10. Jan Furmański   1965 - 1999
11. Adam Sura   1999 - 2006
12. Barbara Kwasiżur   2007 - 2017

NAUCZYCIELE
1. Franciszek Krupa   1886 - 1892
2. Ks. Jakub Stasiowski   1886 - 1896
3. Karol Jakubowski   1893 - 1906
4. Walerya Prauesz   1896 - 1897
5. Marya Pielecka   1897 - 1903
6. Ks. Tomasz Kapinowski   1896 - 1898
7. Ks. Stanisław Dahl   1899 - 1902
8. Ks. Andrzej Trzyna   1902
9. Ks. Jan Kolasa   1903 - 1905
10. Marya Krupianka   1903 - 1907
11. Marya Dullówna   1904 - 1911
12. Maria Bisaczówna   1904 - 1905
13. Zofia Jelineckówna   1905 - 1906
14. Ks. Ignacy Wnuk    1905 - 1908
15. Helena Błońska   1906 - 1907
16. Ks. Adam Czubek  1906
1907 1926 - 1933
17. M. Ukleja   1907 - 1908
18. Zygmunt Zapałowicz   1908 - 1924
19. Marya Iwanicka   1908 - 1909
20. Ks. J. Ziemiański   1908 - 1909
21. Ks. Warzecha  1910 - 1912
22. Zofia Zagórska   1911 - 1912
23. Zofia Namaczyńska   1911 - 1912
24. Julia Stanisławska   1912 - 1914
25. Janina Rzaśnicka    1912 - 1914
26. Ks. Franciszek Wikliński   1912 - 1914
27. Zofia Reszkówna   1915 - 1919
28. Stanisława Rużycka   1915 - 1919
29. Aniela Myśliwcówna   1915 - 1919
30. Ks. Stanisław Kmiotek   1915 - 1918
31. Ks. Jan Twaróg   1918
32. Ks. Józef Trybała   1918 - 1920
33. Leonard Kulon   1919 - 1937
34. Stanisława Kulonowa   1919 - 1936
35. Paulina Kaszycka   1919 - 1920
36. Józef Krzemieniewski   1921 - 1922
37. Karol Potoczny   1921 - 1926
38. Kazimiera Priraczówna   1922 - 1923
39. Kazimiera Zapałowiczówna   1923 - 1924
40. Melania Koczyrkiewicz   1925 - 1928
41. Janina Czarnecka   1925 - 1926
42. Paulina Hafsoss  1926 - 1927
43. Irena Szunełdówna   1926 - 1927
44. Stefania Kowalczykówna   1927 - 1928
45. Bazyli Łaska   1927 - 1939
46. Władysław Blicharski   1928 - 1929
47. Eugenia Błońska   1929 - 1933
48. Henryk Błoński   1929 - 1935
49. Luba Sandowiczówna   1929 - 1930
50. Wanda Głodzińska   1929 - 1930
51. Jan Sikorczyk   1930 - 1931
52. Jarosław Makohoński   1930 - 1931
53. Franciszek Borkowski   1932 - 1963
54. Józef Stankiewicz   1932 - 1933
55. Maria Kowalska   1933 - 1936
56. Ks. Piotr Miechnik   1933 - 1936
57. Zofia Korolówna   1933 - 1934
58. Antonina Bosakówna   1934 - 1935
59. Nadzieja Chotyniecka   1934 - 1935
60. Maria Podgarbijówna   1935 - 1938
61. Witold Zarych   1935 - 1936
62. Helena Wasiewiczówna   1936
63. Matylda Hnatkowska   1937 - 1938
64. Włodzimierz Hnatkowski   1937 - 1938
65. Stefania Grzebykówna   1937 - 1939
66. Stefania Smykówna   1937 - 1938
67. Helena Podgarbijówna   1937 - 1938
68. Maria Łaska   1937 - 1938
69. Ks. Karol Wierzbicki   1937 - 1947
70. Jadwiga Barłożanka   1938 - 1939
71. Maria Laska   1938
1939
72. Maria Wieteszczakówna   1938
1945
73. Wojciech Malec   1939
1945
74. Bronisława Skwiżyńska   1939
1945
75. Kazimiera Klimaszewska   1939
1942
76. Janina Biłozorówna   1939

77. Eugeniusz Stanisławski   1939
1945
78. Jan Dzikowski   1942
1945
79. Eugenia Haławinowa   1943
1946
80. Stefania Malcowa   1944
1945
81. Maria Skwiżyńska   1944
1945
82. Ludwika Myszkowska   1944
1945
83. Anna Gawlik   1945
1956
84. Czesława Grzegorzak/Maszczak    1946
1949
85. Ludwik Maszczak   1946 - 1949
86. Stanisława Adamska   1947
1949
87. Edward Adamski   1947
1949
88. Gizela Górecka   1947
1949
89. Ks. Józef Mucha   1948
1953
90. Janina Kozieł   1949
91. Zdzisława Kadłubkiewicz   1949
92. Danuta Kadłubkiewicz   1949
93. Eudoksja Dlaboha   1950
94. Stefania Szukowa   1950
95. Zdzisława Borczyk   1950
1952
96. Cecylia Buchowska   1950
1952
97. Zdzisław Orłowski   1950 -1977?
98. Czesław Szybiak   1950
1951
99. Bronisława Gładysz   1951
1957
100. Maria Zwiercan   1951
1958
101. Józef Kotuła   1951
1954
102. Genowefa Lech   1952
1954
103. Irena Gargała/Karnas  1952
1986
104. Zofia Markiewicz   1954
1956
105. Wiesława Ormian   1954
1958
106. Zofia Staszkiewicz   1955
1958
107. Danuta Jamrozik   1957
1961
108. Danuta Bal/Stanisz  1958
1965
109. Jan Furmański   1958
1999
110. Natalia Hnat   1958
1959
111. Ks. Jan Długoń   1958
1960
112. Ks. Bać  1959
1965
113. Ks. Stanisław Hajduk  
114. Ks. Stanisław Biegaj  
115. Irena Borkowska/Urbaniak  1959
1965
116. Maria Bembenek/Klimczyk    1959
1963
117. Adolf Urbaniak    1959
1965
118. Janina Rebizak   1960
1961
119. Danuta Szybiak   1961
1963
120. Zofia Korczewska   1961
1962
121. Danuta Chybiło   1962
1963
122. Ks. Henryk Masłyk     
123. Ks. I. Potoczny  1962
124. Ks. Michał Suszek   1963  - 1983
125. Emilia Sura/Daraż   1963
1999
126. Maria Sarnicka   1963
1968
127. Helena Husarz   1963
1964
128. Sabina Droździak   1963
1964
129. Adam Czopek   1964
1966
130. Anna Stawarz   1965
2000
131. Maria Jarema   1965
1967
132. Aleksander Zub   1965
1966
133. Maria Sura   1966
1969
134. Czesława Grzegorzak   1966
1967
135. Danuta Zając   1966
1978
136. Maria Górnicka   1966
1967
137. Mieczysława Burkacka   1967
1968
138. Celina Turek/Skubisz   1967
1970
139. Czesława Michoń   1967
1972
140. Maria Janowska   1968
1972
141. Mieczysława Gośko   1968
1969
142. Stanisława Banaś   1968
1969
143. Maria Caban   1968
1969
144. Maria Mazurek   1969
1971
145. Maria Kowalska/Tompalska  1969
1992
146. Bożena Pelo   1972
1978
147. Krystyna Sosnowska   1972
1973
148. Maria Zaleska   1973
1974
149. Jerzy Skop   1973
1977
150. Kazimiera Mazurek   1975 - 77 92/93, 99/00
151. Zygmunt Pinkowicz   1976
1978
152. Wanda Maszczak/Pająk   1977
2005
153. Zofia Ostafińska   1977
2005
154. Elżbieta Pinderska  
155. Stanisława Kustra  
156. Ciećko
157. Zygmunt Wróbel   1981
1982
158. Marek Majda   1981
1982
159. Tadeusz Pieniądz  1982
1985
160. Ks. Jan Wieteszka   1983
1995
161. Alicja Kopkowicz/Śliwińska    1983
2017
162. Elżbieta Jarema/Furmańska   1983
2018
163. Andrzej Kurasz   1983
2014
164. Robert Pantoła   1983
2000
165. Kazimiera Mikołajczak  1984 - 1985
166. Jolanta Majda   1985
1991
167. Adam Sura   1986
2006
168. Elżbieta Żurawska   1988
2009
169. Ks. Wiesław Pytko   1989
1993
170. Elżbieta Czajkowska  1991
1992
171. Elżbieta Szałyga  1992
1993
172. Renata Żurawska   1995
nadal
173. Marek Blecharczyk   1995
2001
174. Ks. Edward Sokołowski   1998
2000
175. Ewa Młynarska   2000
2001
176. Zofia Hickiewicz   2000
2001
177. Łucja Blecharczyk   2000
2001
178. Piotr Blecharczyk  2001
2005
179. Barbara Kwasiżur   2001
nadal
180. Marianna Kocaj/Żak  2002 - 2012
181. Bernadeta Górniak  2003
2004
182. Paweł Czyżowski  2005 - 2015
183. Marzena Karaś  2005 - 2014
184. Katarzyna Sura  2005 - 2017
185. Anna Majda
186. Daniel Antosiak
187. Beata Spławińska/Chruścicka
188. Małgorzata Wolańska
189. Patrycja Rozmus
190. Anna Wojdyło
191. Beata Spławińska
192. Sabina Kałuża
193. Justyna Bubenko  
194. Justyna Bury
195. Rozalia Serwin
196. Grażyna Sieńko
197. Katarzyna Czyżowska
198. Natalia Grzech
199. Monika Dudziak
200. Monika Klisowska














 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego